Dikkat Testi

ÇOCUĞUNUZ İÇİN BASİT DÜZEYDE DİKKAT TESTİ.

21 sorudan oluşan dikkat testini çocuğunuzu düşünerek doldurunuz. Uzman psikologlarımız verdiğiniz cevaplara göre çocuğunuzun dikkat seviyesini yorumlayıp size telefonda bilgi vereceklerdir.

Dikkat ve Odaklanma ile ilgil yaptığımız çalışmalarıda Kocatepe Üniversitesi TEKNOKENT’te geliştirilmiş Neurosound Dikkat Algı Odaklanma Geliştirme Sistemi olarak geçen ve tüm dünyada kullanılan Müzik Terapi kullanılmakta ve %86-95 oranınında olumlu sonuçlar alınmaktadır.

Dikkat ve Odaklanma çağımızın en büyük problemlerinin başında gelmektedir. Çocuğunuz Değerlidir. Bu Problemlerle yaşamasına izin vermeyiniz.

Sınav esnasında Dikkat ve Odaklanma Probleminden kaynaklı yapamayacağı bir tek soru bile, tüm geleceğini etkileyecektir.

(Düğmeleri sıralı ilikleme, kelimeleri hatasız yazma, yolları hatırlama, okuduğu kitaptaki detayları hatırlama vb.)

15 Comments

 1. Cemile dedi ki:

  Odaklanma sıkıntısı mi yoksa heycanmi anlam veremedim yorumunuzu merakla bekliyorum

 2. Eylem dedi ki:

  Oğlum 9yasinda hiparaktif ve dikkat dağınıklığı tanıdı konuldu okumak veya ders çalışmak yönünden çok zorlanıyor hiç istemiyor

 3. Sevim dedi ki:

  Kızım istekli ders çalışmıyor o yüzdende dikkatini vermiyor

 4. Sevgi dedi ki:

  Ders yapmada zorlaniyor

 5. Hatice dedi ki:

  Ne yapacağımı bilmiyorum.Oğlumu çok seviyorum.Ders yüzünden gerginlik yaşamak istemiyorum.Ama ona yol göstermek de istiyorum.

 6. Arda dedi ki:

  Telefonla arıyor musunuz?
  Yoksa whatsapp’tan mı yazıyorsunuz?

 7. Arif dedi ki:

  Dışardan bakıldığında uyumsuz,yaramaz bir çocuk gibi tabir edilen 9 yaşındaki kardeşim çok detaycı ve sürekli neden sonuç ilişkisiyle teoriler ve kendi çapında deneylerle aşırı ilgili bir çocuk. Derslerinde oldukça başarılı olmasına rağmen ders çalışmak,ödev yapmak ve kitap okumak gibi konularda hiçbir ilerleme kaydedemedik…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button